Rano kręci mi się w głowie, a w ciągu dnia jest mi niedobrze. Jaka może być tego przyczyna?

Witam,

mam pewne, powtarzające się dolegliwości. Kiedy rano wstaję, praktycznie zawsze cierpię na zawroty głowy. W ciągu dnia natomiast odczuwam nudności, jest mi niedobrze. Co może być przyczyną?

Proszę o odpowiedź,

pozdrawiam

ponad rok temu

Witam!

Możliwych przyczyn wspomnianych dolegliwości jest bardzo wiele. Zaburzenia mogą dotyczyć układu nerwowego, krążenia, oddechowego, rozrodczego, gruczołów wydzielania wewnętrznego etc. Znalezienie tej właściwej w Pani/Pana przypadku wymaga zebrania dokładnego wywiadu i badania lekarskiego, uzupełnionych ewntualnie badaniami dodatkowymi.

Pozdrawiam