Ropiejące rany na ciele

Jak domowym sposobem pozbyć się ropiejących ran na ciele
Renata GrzechociĹska

Należy poszukać przyczyny takiego stanu. Proponuję wykonać pomiar glukozy we krwi i udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa. Do tego czasu proponuję dokładnie przemywać rany wodą z mydłem.

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i dobierze odpowiednie leczenie.