Ropny wyprysk na klatce piersiowej

Witam miałam na klatce piersiowej ,ale pryszcza tzn biały wyprysk , który został wyciśńiety lecz po tym zabiegu .Zaczeło coś sie zbierac wokol tego i siniec

Witam! Tego typu zmian nie należy wyciskać, ponieważ takie zabiegi mogą spowodować bakteryjne nadkażenia okolicznych tkanek. Najprawdopodobniej tak właśnie stało się w tym przypadku. Proszę odkażać ranę za pomocą przy pomocy spirytusu salicylowego lub octaniseptu. Jeśli zmiana będzie miała tendencję do powiększenia się konieczna będzie jednak wizyta u lekarza.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl