Rozdrapywanie ran na skórze głowy

Na skórze głowy miałam kiedyś rany, był to dla mnie duży problem, lekarz stwierdził, że nic nie widać i przepisał mi elocom, przeszło na kilka tyg. Od 2-3 tyg. zaczęły pojawiać się na nowo ranki, a oprocz tego łupież i niektóre rany są zaropiałe, oprócz tego występuje przerażający świąd i skórę rozdrapuje nawet przez sen. Mam 19 lat i od zawsze mam alergie, ale nigdy nie miałam problemów ze skórą na głowie, jestem przerażona, a na lekarza muszę poczekać ponad tydzień. Mogę jakos sobie pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

Ewentualnie może się Pani udać do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.