Różowa narośl na napletku penisa

PO NACIĄGNIĘCIU NAPLETKA - RÓŻOWE, MIĘSNE NAROŚLA... JAKBY POSZARPANE MIĘSO...*( Wyglądem przypomina to koguci grzebień ) OD SPODU ŻOŁĄDZIA PRZY WĘDZIDEŁKU. ŻADNYCH RAN, NIC SIĘ NIE SĄCZY, ALE TO MIEJSCE JEST WRAŻLIWE PRZY DOTKNIĘCIU... PROSZĘ O PORADĘ, BO PRACUJE DO PÓŹNA I NIE MOGĘ NA CHWILE OBECNĄ ZWOLNIC SIĘ DO LEKARZA...
Wiesław Mahaczek Urologia

Witam
to mogą byc kłykciny, wirusowe schorzenie przenoszone drogą płciową, koniecznie udaj się do urologa
pozdrawiam