Rozpoczęcie stosowania Lumetic po porodzie

Witam. Pierwszą miesiączkę trwającą 4 dni po cc miałam 2 czerwca. Była bardzo obfita. Kolejna trwała od 30 czerwca do 4 lipca, było to lekkie plamienie. Karmię piersią, czy mogę zacząć stosować Limetic w obojętny dzień, czy muszę czekać na kolejną miesiączkę?
Lek. Tomasz Budlewski

LEk ten nalezy stosowac pod nadzorem lekarza, konieczna wcześniejsza wizyta u ginekologa.
LEk na pod­sta­wie do­stęp­nych da­nych może być uży­wa­ny w trak­cie lak­ta­cji. Na­le­ży jed­nak do­kład­nie ob­ser­wo­wać roz­wój i wzrost nie­mow­ląt kar­mio­nych pier­sią, któ­rych matki sto­su­ją pro­dukt.