Rozsiane ogniska hyperintensywne w obrębie obu półkul mózgowia przemawiające za zmianami o charakterze naczyniopochodnym

Witam, bardzo się martwię o mamę, dostałą wynik rezonansu. Rozsiane ogniska hyperintensywne w obrębie obu półkul mózgowia przemawiające za zmianami o charakterze naczyniopochodnym, do różnicowania z ogniskami o typie demielinizacyjnym. Zmiany zapalne zatok przynosowych. Poza tym struktury mózgowia i zbiorniki płynowe wewnątrzczaszkowe bez odchyleń od normy. Tak napisano w wnioskach. co to oznacza. Proszę bardzo o odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje an występowanie zmian niedokrwiennych. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.