Rozstanie z braku pracy

Witam.Byłam z chłopakiem pół roku. Miesiąc temu on powiedział, że zrywa ze mną, bo ja nie mam pracy a on chciał wynająć ze mną mieszkanie, powiedział, że jak znajdę pracę to do mnie wróci, przez miesiąc pisaliśmy ze sobą po koleżensku aż powiedziałam że znalazłam prace a on na to że się cieszy, po dwóch dniach napisał mi że się pomylił i że to już koniec i nie chce ze mną być. Jestem załamana, co mam zrobić aby wrócił i co dalej? On mówi, że mam do niego nie dzwonić.

Myślę, że choć to dla Pani trudne, to należy uszanować wolę Pani byłego chłopaka. Związek zbudowany w oparciu o chęci płynące z jednej tylko strony nie ma szans na trwałe zapewnienie szczęścia obojgu partnerom.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Panią. Po pierwsze chciałbym podkreślić, że ma Pani prawo czuć się oszukana i rozczarowana. Z wcześniejszych słów Pani chłopaka miała Pani prawo przypuszczać, że chodzi mu wyłącznie o Pani brak pracy. Później okazało się inaczej. Domyślam się, że w półroczny związek "zainwestowała" Pani emocjonalnie. Decyzja Pani chłopaka w bardzo trudny sposób konfrontuje Panią z tym, że Pani potrzeby i oczekiwania nie zostaną w tej relacji zaspokojone. Nie widzę sposobu wpłynięcia by Pani chłopak zmienił zdanie. Czeka Panią przeżycie żalu po stracie. Proszę zadbać o siebie i o wsparcie osób z najbliższego otoczenia. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/