Rozszerzone naczynka krwionośne na nogach
dzień dobry, mam rozszerzone naczynka krwionośne na nogach(30lat). czy powinnam wykonać usg doppler czy nie ma takiej potrzeby?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane początkowym stadium niewydolności naczyń kończyn dolnych. Wskazana jest wizyta u lekarza.