RTG klatki piersiowej u 3-latki
Witam, moja 3 letnia coreczka miala robione rtg klatki piersowej, poniewaz od 3 miesiecy Ma kaszel ktory nie ustepuje, na rtg wyszlo ze ma zmiany na oskrzelach. Czy to moze byc cos groznego?Zaden lekarz nie potrafi znalezc przyczyny!!

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie wiem jakiego typu są to zmiany w oskrzelach. Wskazana jest konsultacja z pediatrą. Możliwe iż wynikają one ze stanu zapalnego wywołanego infekcją.