Ryzyko ciąży po pierwszym stosunku zabezpieczonym prezerwatywą

Mój pierwszy raz z chłopakiem - z prezerwatywą. Za dwa dni dostałam okres, zawsze mam bardzo krótkie ale tamten wydawał mi się mało obfity. Wczoraj/dzisiaj powinnam dostać okres aczkolwiek nie dostałam go jeszcze. Strasznie się boję. Jak duże jest ryzyko ciąży?

Ryzyko ciąży jest znikome. Czasami mogą się zdarzyć niewielkie przesunięcia w cyklu z powodu np. nasilenia stresu. Pozdrawiam!