Ryzyko zarażenia łupieżem pstrym

w jaki sposób nie dopuścić do zarażenia się łupieżem pstrym? mam czternastoletnią córkę u której jest podejrzenie tej choroby, boję się że druga córka może się również zarazić...

Przede wszystkim nie powinny "zamieniać się" bluzkami czy swetrami no i oczywiście korzystać z jednego ręcznika. Poza tym warto kupić kosmetyki do mycia utrzymujece prawidłowe pH skóry.