Rzepka dyskretnie przyparta do kości udowej
Badanie MR stawu kolanowego Rzepka dyskretnie przyparta do kości udowej Troczki rzepki widoczne Róg przedni i tylny łąkotki bocznej z dyskretnymi zmianami degenaracyjnymi Łąkotka przyśrodkowa przemieszczona ku przodowi Róg przedni łąkotki przyśrodkowej z pasmem o podwyższonej intensywności sygnałów,jak w przypadku częściowego uszkodzenia Róg tylny z pasmem biegnącym poziomo,jak w przypadku pęknięcia 3 zastrzyki z kwasem do kolana nic nie pomogły. Czy kwalifikuje sie na artroskopie?

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Możliwe, że tak, jednak do pełnej oceny potrzebne jest zbadanie przez lekarza. Sugeruje wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam.