Seks w małżeństwie z 30-letnim stażem

Czy seks w małżeństwie 30 letnim bez stosunku od 20 lat jest normalny?

Dzień dobry!

Normalnym jest wszystko to, na co godzą się dobrowolnie oboje partnerzy i żadne z nich nie cierpi z tego powodu. Istnieją pary, które decydują się na małżeństwo bez seksu, np. ze względu na niski poziom libido obojga partnerów.
Jeśli jednak jedno lub oboje z Państwo chciałoby kontynuować życie seksualne i trudno Wam porozumieć się w tej sferze, jest możliwa praca nad zmianą i próba powrotu do bliskości fizycznej i namiętności.

Pozdrawiam!