Silna nadpotliwość w nocy i odruchy wymiotne

Witam . Od jakiś 2 miesięcy strasznie się poce w nocy, otwarte okno ani mokry ręcznik nie pomagają. 2 obajw to odruchy wymiotne miewam je z rana po przebudzeniu około 2 godz. Czy to jest winą nie zdrowego odżywiania czy jakieś choroby.Z góry dziękuję za opinie

Aleksander Ropielewski

Objawy są bardzo niespecyficzne i niepokojące dlatego sugeruje kontakt z lekarzem i wykonanie podstawowych badań krwi. Dodatkowo po przeprowadzeniu badania i zebraniu dokłądniejszego wywiadu można będzie próbować ukierunkować diagnostykę.