Silna potrzeba podróżowania

dzien dobry.mam problem z natury psychologicznej.bardzo lubie podrozowac jak wiekszosc ludzi nawet do takiego stopnia ze potrafie jechac gdzies i zaraz wracac bez zwiedzania czy to jest normalne nawt moglbym poleciec samolotem i zaraz wracac tym samym kursem.za odpowiedz z gory dziekuje

Dzień dobry,

Bez osobistej konsultacji nie jest możliwe udzielenie Panu odpowiedzi.
Stąd jak najbardziej namawiam na wizytę u psychoterapeuty, np.: w PZP, prywatnie.

A Pana to męczy czy raczej otoczenie uważa, że coś nie tak (bo może dla Pana ważna jest droga, a nie cel i z tego Pan czerpie satysfakcję, radość...)? Jak męczy, to warto zastanowić się czemu tak jest, że Panu to przeszkadza oraz czemu Pan mimo dyskomfortu to powtarza (jednym słowem jaka słodycz dla Pana w tym jest)?

Witam
Pana post zawiera zbyt mało informacji abym mogła udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Bardzo ważnym aspektem jest pytanie czy opisywany przez Pana objaw przeszkadza Panu, czy i na ile zakłóca funkcjonowanie. Sam objaw może być po prostu Pana sposobem funkcjonowania lub przejawem zaburzeń natury psychologicznej. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u specjalisty.