Silne ataki bólu zlokalizowane w okolicy przepony po zatruciu

Kilka dni temu przechodziłam zatrucie pokarmowe (objawiało się biegunką i bólami w dole brzucha). Ogólnie minęło po trzech dniach, ale pojawił się u mnie pewien niepokojący objaw, mianowicie mam bardzo silne ataki bólu, który zlokalizowany jest w okolicy przepony Pojawia się nagle – nie ma żadnych innych objawów, trwa około 3 minut, ale jest tak silny, że muszę usiąść i mocno złapać się za brzuch. Co to może być?

Jeżeli dolegliwości nie ustępują należy zgłosić się ponownie do lekarza, żeby zbadał Panią i ocenił, czy stan wymaga włączenia leczenia, czy jest Pani w okresie rekonwalescencji.