Silne bóle brzucha po leczeniu zapalenia błony śluzowej macicy

Witam Mialam zapalenie blony sluzowej macicy po leczeniu szpitalnym bralam luteine przez 7 dni , po jej zakonczeniu miala pojawicsie miesiaczka ale niestety jej brak a bole brzucha sa bardzo mocne. czy to normalne ? czy moze powinnam zglosic sie do specjalisty?
Lek. Tomasz Budlewski

Przy występowaniu tego typu objawów, tym bardziej po leczeniu szpitalnym proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa.