Silne kłucie w prawym uchu

Witam , od jakieś 3 miesiecy co 2-3 tygodnie pojawia się u mnie ból ( silne kłucie w prawym uchu ), czasami ból występuje nawet przy wkładaniu waty ze spirytusem ból ustaje w ciągu 15-20 minut. Użyłam też kwiatka anginka, przez 2 tygodnie miałam spokój. W dniu dzisiejszym udałam się na wyzyte do laryngologa, który stwierdzil że jestem okazem zdrowia jedyne co stwierdził to krzywa przegroda nosowa. Dodam iż czuje ucisk po prawej stronie gardła-przełyku,miewam mdłości i ciągły katar.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Proszę czyścić uszy za pomocą specjalnych preparatów przeznaczonych do higieny uszu, które są do zakupienia w aptece - nie stosować waty ze spirytusem. Przyczyną opisywanego przez Panią uczucia ucisku i kataru być może jest zapalenie zatok? Niestety na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy - konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.