Silne krwawienie po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych przez 6 miesięcy be 7-dniowej przerwy

Witam, mam 23 lata, przez ostatnie 5-6 miesięcy przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne Naraya bez robienia 7-dniowej przerwy. Czułam sie dobrze. Od prawie dwóch tygodni mam dość intensywne krwawienia, bóle podbrzusza i piersi - zupełnie jak okres. Przy krwawienia z odstawienia były to śladowe ilości i brak bólu. Teraz trwa to juz prawie dwa tygodnie i nie przestaje mimo przyjmowania tabletek. Kiedy to minie i czy wszystko w porzadku? Czy to normalna reakcja organizmu skoro nie robiłam przerwy?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedziec