Silne migreny od 12. lat i opuchlizna nóg

Mam bardzo silne migreny od 12 lat , lekarze twierdza ,ze mam typowe książkowe objawy migreny, nie potrafią pomoc mi w żaden sposób , musze lezec ok.40 godz. żeby moc zrobić sobie zastrzyk , inaczej wszystko wraca.Mam jeszcze problemy z puchnieciem nog, mam tabletki, które nie zatrzymują wody w organizmie ale czy mam być na to skazana, cale nogi sa jak napompowane.Prosze o pomoc, na temat moich migren również mogłabym napisac ksiazke.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy próbowała Pani tryptanów. Jest to grupa leków które przerywają napad migreny.