Silne zawroty głowy dobę po ugryzieniu przez psa

Wczoraj ugryzl mnie pies jamnik i dzis okolo 24 godzin po ugryzieniu mialam silne zawroty glowy.Rana jest mala w zasadzie to jest niewielka "dziura" w palcu lekko podchodzi ropa.czy ten zawrot glowy mogl miec cos wspolnego z tymugryzieniem czy tez moze wynik tego ze okolo miesiac temu odstawilam psychotropy?Czy moze przyczyna jest zupelnie inna?

Renata GrzechociĹska

Trudno określić przyczynę zawrotów bez odpowiednich badań. Jeśli pies jest nieznany/ nieszczepiony sugeruję wizytę w poradni chorób zakaźnych. W innyn przypadku proponuję udać się do lekarza rodzinnego w celu włączenia leczenia stanu zapalnego i dokładnej diagnostyki zawrotów.