Silny świąd po stosunku oralnym

Witam. Mam problem z silnym świądem po stosunku oralnym... używam tych samych kosmetyków, proszku do prania i noszę w większości bawełnianą bieliznę. Więc czy możliwe jest, że właśnie w ślinie mojego chłopaka znajdują bakterie które mnie zakażają a i co za tym idzie niedostateczna higiena? pytam bo nigdzie nie ma takiej odpowiedzi

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że możliwa jest taka droga zakażenia. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.