Sina żołądź penisa

Witam mam problem z penisem a dokładnie z żołędziem od dołu mam siny jakby był stłuczony,ale nie jest stłuczony.Co to może byc??
ponad rok temu

Witam,
ocena zasinienia narządu często bywa oceną subiektywną. Jeśli Pańska żołądź od dawna jest "zasiniona" to pewnie to właśnie jest tym subiektywnym wrażeniem i nie ma się czym przejmować. Jeśli zaś zasinienie wystąpiło jakiś czas temu, a przedtem nie stwierdzało się go to konieczna jest ocena specjalisty urologa. Pozdrawiam RH