Skręt jądra a aktywność seksualna

9 dni temu miałem skręt jądra, wszystko zostało wyleczone podczas zabiegu, usuniętą mi przydatek jądra, mam szwy na mosznie (mam nosić 10 dni, ale ze 10 wypada w sobote to na zdjecie ide po 12 dniach) kiedy mogę zacząć się masturbować? już próbowałem i nie sprawia mi to bólu, ale boję się wytrysku, czy może coś się stać?
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję przynajmniej poczekać do zdjęcia szwów. Sądzę, że powyższe zachowanie jest ryzykowne.