Skuteczny sposób na pozbycie się blizn potrądzikowych na plecach

Mam 19 lat i mnóstwo blizn po trądziku na plecach. Wstydzę się przez to rozbierać przy ludziach i chodzić na basen. Jest jakiś SKUTECZNY sposób na pozbycie się tych blizn? I ile by on kosztował?

Witam. Dobre rezultaty przynosi stosowanie kremów z łagodnymi kwasami owocowymi, pirogronowym i glikolowym. Zabiegi z użyciem tych kwasów są dostępne również w gabinetach kosmetycznych. Dobre efekty daje również użycie lasera. Ceny uzależnione są od konkretnego gabinetu kosmetycznego.

Najskuteczniejszą metodą na blizny potrądzikowe jest zastosowanieserii peelingów medycznych + mikrodermabrazji. Cena jest uzależniona w zalezności od stosowanych preparatów.