Słowa chłopaka o wygaśnięciu miłości

Witam, jestem z moim chlopakiem od 9 miesiecy , od 5 mieszkamy razem, bardzo go kocham, jednak sa takie dni kiedy on mowi" wiesz, chyba cie juz nie kocham" ..bardzo mnie to rani pare dni temu prawie sie wyprowadzilam, dzis mnie przeprosil i powiedzial ze mnie kocha, co mam robic? jak zachowac sie w takiej sytuacji? (mamy ostatnio duzo problemow, on jest przepracowany a ja stracilam prace i kontakt z rodzina, zostalam sama i on jest jedyna osoba z ktora moge pogadac, moze to na nim ciazy?)pomocy!

Na pewno także warto porozmawiać, opowiedzieć o swoich emocjach, potrzebach i oczekiwaniach. Tym jak widzicie Wasz związek, co jest możliwe, co akceptowalne, a z czym trudno się będzie pogodzić. Wspólne ustalenie jakichś zasad, wartości powinno pomóc i ułatwić relację.

Witam !
W związkach zwłaszcza o tak krótkim stażu i jeszcze nie ustalonych zasadach i priorytetach ludzie wiele razy zapominają że słowa ranią i trzeba rozmawiać o tym co nas boli lub o tym że coś się w nas zmienia. Często jest tak, że nie potrafią opowiedzieć drugiej bliskiej osobie,że sami siebie też zranili zbyt raptownym postępowaniem, a druga strona też nie potrafi właściwie zareagować . Proszę jeszcze raz porozmawiać z chłopakiem i ustalić co tak naprawdę czujecie i co się stało. Jak to wpłynęło na was. Życzę powodzenia.