Spadek w siatce centylowej u 7-miesięcznego dziecka

Witam, moje pytanie chciałabym skierowac do lekarza pediatry. Moja prawie siedmiosieczna córeczka wazy obecnie 7140, urodziła sie z waga 3100. Karmiona jest piersia otrzymuje również zupki obiadki deserki kaszki. Pediatra na ostatniej wizycie stwierdził ze spadła w cetylach ale nie nakazał dokarmiania. Ale martwi mnie ten spadek w siattce centylowej, Chciałabym sie poradzic czy mam sie martwic czy nie?

Wszystko jest dobrze, waga w normie,w książeczce zdrowia dziecka są siatki centylowe tam można samemu sobie zaznaczać pomiary i obserwować czy tempo przyrostu jest dobre,może czasem spadać, czasem rosnąć.