Sposoby leczenia zaburzeń erekcji na le psychologicznym

Jakie są sposoby leczenia zaburzeń erekcji na tle psychologicznym, pytanie kieruje do lekarza seksuologa , wiem że jeśli to czynniki psychogenne to pigułki raczej nie zadziałają. Mam stwierdzone takie zaburzenia erekcja jest częściowa. W jakieś hipnozy czy inne takie rzeczy nie wierze za bardzo. Czy kilka zastrzyków w ciała jamiste pozwoli mi wrócić do dawnej sprawności i czy te zastrzyki są w miarę bezpieczne jeśli chodzi o użytkowanie. Byłem u seksuologa i stwierdził czynniki psychologiczne.

Dzień dobry.

Jeżeli zaburzenia erekcji "dzieją się" na tle psychologicznym, ich "leczenie" odbywa się metodami psychologicznymi, do których nie należą zastrzyki (w ciała jamiste również) i pigułki. Trudno też za psychologiczne uznać wspomniane przez Pana "jakieś hipnozy".
Podsumowując - metody psychologiczne to zwykle psychoterapia.

Pozdrawiam.