Stan po operacji bariatrycznej

Mam pytanie jestem po operacji bariatrycznej - gastric bypass nie wiem jak wchłaniają się te tabletki czy jestem zabezpieczona prawidłowo?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze co do tabletek nic się nie powinno zmienić jeżeli ma Pani opaskę

Lek. Tomasz Budlewski

Odnośnie operacji bariatrycznych:
wykonanie operacji gastric by-pass czy wykonanie połączenia omijającego żołądek może dochodzić od zmniejszenia doustnych tabletek antykoncepcyjnych z powodu zmniejszonego wchłaniania, może wtedy stosować antykoncepcję hormonalną lecz niedoustną.