Stan po operacji wodniaka jądra i utrzymująca się opuchlizna

Witam jestem 2 miesiące po operacji wodniaka wodniak jądra był bardzo duży przeszedłem 2 zabiegi jeden miał na celu usunąć wodniaka wystąpiły powikłania po zabiegowe wiec chirurdzy operowali mnie ponownie.Nie cały miesiac temu byłem na wizycie i było w porzadku lecz od tamtej wizyty obrzęk się nie zmniejszył a jak uciskam lekko jądro delikatnie mnie boli.Chirurg ostrzegał mnie ze po dwóch zabiegach opuchlizna będzie powoli zchodzić do nastepnej wiizyty miesiąc czy powinienem udać się szybciej?
Aleksander Ropielewski

Jeżeli wystęuje stopniowe ustępowanie obrzeku i nie ma dolegliwości bólowych ani zapalenia to wydaje się, żę przebieg pooperacyjny jest prawidłowy.