Starania o ciążę od 9 miesięcy przy nieregularnym okresie

Od 9miesiecy staramy się o dziecko, przeszlam rożnego typu badania i jest wszystko dobrze, okres mam regularny. Bardzo chcemy mieć dziecko tylko dlaczego nasm nie wychodzi? Może trzeba jakieś witaminy brać lub co może nam pomoc. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz jak najszybciej.
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli miała Pani przeprowadzone liczne badania, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości, powinni Państwo pomyśleć o wykonaniu badania, na początek nasienia.