Stosowanie antykoncepcji hormonalnej a upławy

Witam od 2 lat biore proszki antykoncepcyjne zmagam sie od tego czasu z uplawami nasilaja sie przed okresem , sa albo białe albo zielone .Pani doktor mowi ze proszki zmieniaja moje pH pochwy i dlatego tak sie dzieje poniewaz badania wychodza prawidlowo ,przepisywala mi leki natomiast one tylko pomagaja w okresie stosowania dodam jeszcze ze badanie bardzo mnie boli i stosunek rowniez ból jest najwiekszy przy wejsciu do pochwy.
Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pani spróbować stosowania dopochwowo preparatów z bakteriami kwasu mlekowego (naturalna Flora pochwy) oraz kwasu hialuronowego (większe nawilżenie)
Pozdrawiam