Stosowanie hydrożelu na trądzik pospolity

Witam , mam trądzik pospolity. Gdy byłem w holandii stosowałem benzoylperoxide hydrogel czyli hydrożel z nadtlenkiem benzoilu. Różnica między nim a polskim żelem z nadtlenkiem benzoilu jest duża, czy ktoś zna podobny do tego holenderskiego leku?, różnica mi się wydaje że ten holenderski do hydrożel a polski żel.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, według mojej ekspertyzy nie ma aż tak dużych różnic w wymienionych preparatach. Zalecam jednak konsultacje dermatologiczna w celu dobrania jak najlepszego leczenia i wyjaśnienia watpliwosci. Pozdrawiam