Stosowanie kremu Pilarix na zapalenie mieszków włosowych

Witam.czy krem pilarix mozna stosowac gdy ma sie zapalenie mieszkow wlosowych? Jest to krem nawilzajacy a mam sucha skore..jednak w przeciweskazaniach jest napisane ze nie mozna go stosowac w przypadku bakteryjnych wirusowycj lub grzybiczych infekcjach.prosze o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

w takim razie nie można. Proponuje koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.