Stosowanie leków Cipropol, Dicoberl i Prostaceum na zapalenie jądra

Witam, lekarz zdiagnozował u mnie zapalenie jądra. Przepisał mi Cipropol, Dicloberl i dał za darmo Prostaceum, mówiąc, że to w prezencie. Po zakończeniu leków kazał mi odczekać 10dni bez leków i 5dni bez seksu. Po tym okresie zrobić posiew nasienia. I teraz pytanie opakowania Cipropolu i Dicloberl już mi się skończyły a prostaceum mam na 10dni. Więc po skończeniu cipropolu i diclobel mam odstawić już ten prostaceum czy brać go do końca. Lekarz mi tego nie powiedział. Czekam na odpowiedź
Lek. Artur Jeliński Urolog

Prostaceum proponuje przyjac do konca jego dzilanie moze wspomagac leczenia zpallenia najdrza.