Stosowanie leków na depresję poporodową

Mam takie pytanie ponieważ dostałam depresji po porodowej miałam bardzo silne objawy obecne zażywam parogen juz 4 miesiąc od momentu zażywania czuje sie ok ale jeszcze mam objawy lekkie i do tego spowolnione ruchy dodam ze zaczęłam jeść połówki od pary dni i nie wiem czy dobrze robię ale tak jak by czuje sie lepiej mniej otlumiona jestem tylko denerwują mnie te ruchy czy to minie z czasem ?moze brak witamin mam

Dzień dobry!

Jest to pytanie do Pani lekarza prowadzącego. Konieczny jest osobisty kontakt, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Warto także rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!