Stosowanie Parogenu a płaczliwość

Witam! Przyjmowałam Parogen przez 3 tygodnie on na mnie nie działa. Teraz lekarz prepisał mi hydrokcyzinum. Też słabo działa. Cały czas płaczę cała trzęsę się jak trochę się zdenerwuję. Dzu jest silniejszy lek? Pozdraviam!

Renata GrzechociĹska

Wskazana ponowna wizyta u lekarza w celu ewentyalnej zmiany preparatu. Należy jednak pamiętać, że leki te ujawniają swoje działanie nawet do 4 tygodni.