Stosowanie środków przeciw wypadaniu włosów podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam Serdecznie. Czy biorąc doustną antykoncepcje można jednocześnie brać Palme Sabałową? Chodzi o wypadanie włosów ,stosowałam już różne wcierki ,suplementy diety,nic nie jest na tyle skuteczne aby wypadanie chodź w połowie zahamować ,czy Palma będzie bezpieczna w tym wypadku ?Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.