Strasznie wypadają mi włosy, a do tego łamią się - co mam zrobić?

6 miesięcy temu byłam u fryzjera, ta wizyta okazała się masakrą. Dostałam alergii na farbę i strasznie piekła mnie głowa. Gdy wróciłam do domu to okazało się, że na czubku głowy mam łysą plamę około 1 cm, teraz ta plama sporo się powiększyła, ale jest na niej mieszek bardzo jasny, który nie chce rosnąć, a włosy nadal wypadają i się łamią. Co mam robić? Proszę o pomoc. lidzia

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Powinna Pani udać się na wizytę do dermatologa w celu ustalenia jakie środki mogą pomóc w przypadku Pani dolegliwości. Warto wykonać również badania w kierunku anemii lub chorób
tarczycy.

Oczywiście powinna Pani już zawsze unikać farby, która stała się przyczyną dolegliwości.

Pozdrawiam.