Struktura płynowa w USG brzucha u 2,5-miesięcznej dziewczynki
Dzień dobry, bardzo proszę o interpretacje wyniku badań: jest to dziewczynka w wieku 2,5 miesiąca, której w badaniu usg brzucha wykryto: w podbrzuszu centralnie uwidoczniono strukturę płynową 3,9 x 2,5 cm, nie ulegającą zmianie podczas całego badania oraz drobną strukturę płynową 0,4 x 0,3 cm w jajniku prawym. Wykonane badania: TSH 3 GEN. - 3.240 uIU/ml, FSH 3,9 mIU/ml, LH - 0,2 mIU/ml. Bardzo proszę o objaśnienie wyniku. Dziękuję.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, niestety tylko na podstawie wyniku USG nie można ustalić charakteru zmiany. Zalecam wykonanie dalszych badań takich jak tomografia komputerowa i udanie się do pediatry bądź chirurga dziecięcego celem konsultacji. Pozdrawiam