Stwardniała skóra na jądrach i penisie po depilacji

Witam , mam problem . Wczoraj zgoliłem miejsce intymne (jądra i nad penisem) maszynką do golenia , dobrze ją umyłem , użyłem pianki do golenia , a po goleniu użyłem żelu po goleniu . Strasznie mnie swędziało te miejsce zgolone i sam penis . Za 1 razem żel pomógł , a za 2 razem jak posmarowałem też penisa to na 2 dzień skóra w miejscu posmarowania zrobiła się czerwona i twarda .. Dzisiaj ta skóra wygląda jakby była oparzona , stwardniała .. Nie wiem co mi jest ...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane podrażnieniem. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.