Suche krostki na czole i zatkane pory na nosie

witam , posiadm chrostki n aczole , ktore sa suche i troche swedza oraz na nosie tez mam pory zapchane , czy moze to byc zwiazane ze zla dieta , czy jest tez inny czynnik

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem nieprawidłowej diety, niewłaściwej higieny, trądziku, zaburzeń hormonalnych jak i wielu innych przyczyn. Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem, który oceni skórę oraz zaleci właściwe postępowanie.