Suchość i biała barwa skóry penisa

Witam, mam 21 lat i od miesiąca skóra na moim penisie jest biała a w dotyku przypomina papier.Lekarz przepisal mi Clotrimazol niby cos pomogło. Po dwóch tygodniach skóra jakby lekko rozjasniala nie jest juz tak bardzo intensywnie biała a kremowa ale dalej nie pozbyłem sie uczucia ,że skóra na penisie i jądrach przypomina papier. Prosze o pomoc co to może byc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis objawów wskazuje na infekcję grzybiczą. W przypadku braku skuteczności zastosowanego leczenia wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.