Suchość skóry i łupież po powrocie z zagranicy

Witam,ponad rok temu wwróciłam z anglii do polski i od tego czasu nie moge sobie poradzić z suchoscia skóry i łupieżem. Kosmetyki mam te same których uzywalam w anglii.Czy może to byc efekt zmiany wody?Przed wyjazdem miałam tez takie problemy,tam same zniknęły a teraz powróciły. Jak z tym walczyć. Dziekuje za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej może to być kwestia twardości wody, a także niewłąściwego dla skóry doboru środków higienicznych. Sugeruję kontakt z dermatologiem, ponieważ bez przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi.