Swędzące krostki na dłoniach i stopach

Dzień Dobry mam problem po nocy pojawiły mi się chrostki koło kostki w lewej ręce i strasznie mi swedzą a teraz mam na dwóch rękach, stopach, plecach w dodatku takie czerwone nie można sie podrapać bo jeszcze gorzej swędzi. Proszę o pomoc i informacje co robić dalej. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany najpewniej mają podłoże alergiczne lub infekcyjne. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który oceni zmiany oraz wdroży właściwe leczenie.