Swędzenie ciała po zażyciu Polopiryny

W dniu wczorajszym wziąłem polopieryne 1 tabletkę na wygrzanie bo czułem ze jakas choroba mnie bierze. W nocy lekko sie wypocilem. Dzis od godziny 16 cale ciało co jakis czas mnie swędzi. Wypijem juz wapno ale nie pomaga . Prosze o rade co robic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, iż wysypka nie jest reakcją na lek. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.