Swędzenie pośladków i ud oraz krosty na jądrach

Witam, mam pewien problem, od jakiegos czasu (2-3) miesiecy zaczely mnie swedziec posladki i uda, wczesniej nic szczegolneo nie zauwazylem, ale teraz zaczely pojawiać sie dziwne krosty na udach i na jadrach. Bylem u lekarza ktory powiedzial mi ze mam atepiczne zapalenie skory i przepisal masc ktora niestety nie pomaga. Prosze o pomoc gdyz jest to strasznie upierdliwe.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zalecona maść nie przynosi rezultatów, proszę ponownie udać się do lekarza prowadzącego.