Swędzenie skóry i reakcja alergiczna

Dzień Dobry, mam taki problem ze strasznie swędzi mnie skóra poszłam z tym do lekarza pierwszego kontaktu, on stwierdził że jest to uczulenie i przepisał mi lekarstwa, nie mogę narzekać ponieważ krostki mi schodzą i mniej swędzą, natomiast zaczęły się robić takie krostki podobne krostki co do pryszczy, najpierw jest białe a jak to wycisne to robią się żółte i leci woda (albo przezroczysta ropa, nie wiem co to dokładnie jest) i nie wiem jak to leczyć

Powinna Pani zwrócić się do dermatologa, takich zmian raczej nie da się leczyć samodzielnie; prawdopodobnie są to bardziej nasilone zmiany uczuleniowe typu wyprysku.