Swędzenie skóry moszny

Witam mam pytanie od dwóch miesiecy mam swędzący problem na mosznie byłem dwa razy u dermatologa dostalem pimafucort nic nie pomogło poszedłem do lekarza ogólnego dostałem nastepne leki a i tak problem jest i cały czas swędzi i wyskoczyły nowe krosty wie pan co to moze byc?i jak to leczyc?

Witam! Trudno wypowiadać się na temat opisanych zmian bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Mogą być one wynikiem reakcji alergicznej, zakażenia bakteryjnego bądź grzybiczego. Być może konieczne w tej sytuacji będzie zastosowanie nie tylko maści ale również laków działających ogólnoustrojowo.